Oliveri Venice Right Angle Mixer
Regular price
$317.00
Sale price$452.00
SKU: VE570FCR
Regular price
$317.00
Sale price$452.00you save $135.00
| Wels Rating | 5 Stars, 6.0 L/min |
|---|---|
| Materials | Brass Body (DZ low lead) |
| Colour | Chrome |
| Mixer height | 325mm |
| Cartridge size | 35mm |
| Cartridge type | Ceramic disc |
| Spout height | 289mm |
| Carton size | Made in Italy |
| Weight | 1.8kg |
| Warranty | 10 years |
Oliveri Venice Right Angle Mixer
On Sale from $317.00